Terapeuta Integracji Sensoryczne- Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne SORNO KIDS

Aktualizacja: 27-03-2023

W nowoczesnym centrum rehabilitacji dla dzieci SORNO KIDS w Milanówku pomagamy małym pacjentom zapomnieć o bólu i trudnościach z poruszaniem się.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie diagnozy i terapii pacjentów,
  • Prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej,
  • Dbanie o wizerunek firmy

Oczekujemy:

  • Ukończone dwustopniowe szkolenie z zakresu integracji sensorycznej
  • Wykształcenie wyższe na kierunkach pedagogicznych lub medycznych
  • Posiadanie obowiązkowego ubezpieczenia OC
  • Chęci i predyspozycje do pracy na stanowisku fizjoterapeuty/terapeuty integracji sensorycznej
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Punktualność
  • Wysokich umiejętności interpersonalnych, komunikatywności oraz kultury osobistej
  • Zdolności do samodzielnego rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie
  • Czas pracy ustalony według grafiku przyjęć, pracujemy od pon.-pt. w godzinach 8-20
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Możliwość nauki i rozwoju w zespole fizjoterapeutów, pedagogów, lekarzy, psychologów i logopedów
  • Przyjazną atmosferę
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń
  • Pracę w nowoczesnym ośrodku rehabilitacyjnym skierowanym na terapię niemowląt, dzieci i młodzieży

Dodatkowe atuty:

  • Ukończone dodatkowe kursy kwalifikacyjne
  • Terapia ręki
Aplikacje proszę przesyłać na adres e-mail: biuro.milanowek@sorno.pl

Wydrukuj

Opublikowano: 27-03-2023