Specjalista ds. Zapisów na Psychoterapię

Aktualizacja: 05-06-2023

Centrum Terapii DIALOG to grupa poradni psychiatryczno - psychologicznych. Działamy na rynku od 2006 roku. Zapewniamy pacjentom z całej Polski pomoc online, telefonicznie oraz w 10 przychodniach w Warszawie przez 7 dni w tygodniu.

Twoje obowiązki:
● współpraca z zespołem psychoterapeutów - dbanie o zapisy pacjentów na
psychoterapię,
● weryfikacja dostępnych terminów w grafikach specjalistów oraz bieżące prowadzenie
zapisów pacjentów do poszczególnych specjalistów,
● przyjmowanie zgłoszeń pacjentów,
● kontakt telefoniczny i mailowy z pacjentami - w celu potwierdzenia zapisów i
znalezienia dogodnego terminu terapii,
● dbanie o terminowość oraz o wysoką jakość procesu zapisów pacjentów na
psychoterapię.
Nasze wymagania:
● jesteś absolwentem/-ką lub studentem/-ką psychologii,
● masz doświadczenie w obsłudze pacjentów/pracy na recepcji w placówce
medycznej,
● wiesz jak ważna jest skuteczna komunikacja oraz lubisz rozmawiać przez telefon,
odpowiadać na maile i przekazywać konkretne informacje,
● cechuje Cię dokładność i skrupulatność - zwracasz uwagę na szczegóły, nawet
wtedy gdy jest ich dużo :)
● szybko odpowiadasz i lubisz kończyć zadania - jesteśmy przekonani, że nikt nie lubi
długo czekać na odpowiedź, dlatego staramy się ich nie odwlekać :)
● podstawowa znajomość języka angielskiego - zdarzają się pytania od pacjentów,
którzy posługują się językiem angielskim,● jesteś gotowy/-a na pracę stacjonarną (nasze biuro mieści się przy ul. Puławskiej 111
B), na pełny etat, od poniedziałku do piątku.
Oferujemy:
● proces wdrożenia do firmy i obowiązków,
● niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon),
● prywatna opieka medyczna - Pakiet Medicover Premium oraz karta Multisport - oba
benefity są dostępne na zasadzie preferencyjnych warunków (mamy również pakiety
dla najbliższej rodziny),
● zniżka na usługi Centrum Terapii Dialog dla Ciebie i Twoich najbliższych,
● bezpłatny dostęp do platformy szkoleniowej dialoteka.pl,
● elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (zaczynamy pracę między 7:30 a 9:00),
● wspierającą atmosferę.

Aplikuj lub wyślij pytania pod mail rekrutacja_biuro@terapiadialog.pl

Wydrukuj

Opublikowano: 05-06-2023