Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego i Pomoc Nauczyciela w przedszkolu

Aktualizacja: 03-04-2023

Niepubliczne Przedszkole Akademia Smyka w Kołbieli poszukuje nauczyciela wychowania przedszkolnego i pomoc Nauczyciela w przedszkolu

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna (ewentualnie student ostatniego roku);
  • zaangażowanie i pasja do pracy z dziećmi;
  • samodzielność, odpowiedzialność, kreatywność

Oferujemy:

  • umowa o pracę na pełny etat;
  • praca w stabilnej firmie (ponad 10 lat doświadczenia);
  • miła atmosfera pracy w nowoczesnej placówce;
  • dobre wynagrodzenie

Pomoc nauczyciela w przedszkolu

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane kierunkowe, w trakcie studiów)
  • umiejętność pracy w zespole;
  • samodzielność, dokładność, terminowość, zaangażowanie.

Oferujemy:

  • umowa na pełny etat;
  • pracę w stabilnej firmie (ponad 10 lat doświadczenia);
  • możliwość rozwoju osobistego;
  • dobre wynagrodzenie.

Obowiązki:

  • ścisła współpraca z nauczycielem grupy w zakresie opieki nad dziećmi;
  • wykonywanie czynności przygotowawczych do zabaw i zajęć oraz pomaganie dzieciom, pod kierunkiem nauczyciela, podczas ich przeprowadzania;
  • dbanie o utrzymanie ładu, porządku i estetyki w powierzonej sali zajęć i innych pomieszczeniach przedszkola;

Miejsce pracy: Niepubliczne Przedszkole Akademia Smyka

Adres: ul. Jana Kilińskiego 7, 05-340 Kołbiel

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres e-mail: kolbiel@akademiasmyka.eu

Wydrukuj

Opublikowano: 03-04-2023