Leśne Motyle Montessori-pomocy nauczyciela wychowania przedszkolnego

Aktualizacja: 27-03-2023

Niepubliczne Przedszkole "Leśne Motyle Montessori" mieszczące się w Ząbkach, przy ul. Orlej 4/55 - prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko: pomocy nauczyciela wychowania przedszkolnego.

Wymagania:

- status studenta  (np. pedagogiki, psychologii, terapii pedagogicznej, wychowania przedszkolnego itp. )

- chęć pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym (od 3 r.ż)-  miłe usposobienie i chęci do pracy z dziećmi

Obowiązki: - wsparcie pedagoga w codziennej terapii, edukacji,- asystowanie podczas prowadzenia zajęć dydaktycznych, - pomoc w organizacji działań opiekuńczych przy dzieciach,  Oferujemy: - zdobycie doświadczenia w pracy z dziećmi, w tym z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych,

- poznanie ciekawych metod pracy z dziećmi, - umowę zlecenie, - pracę w kameralnej placówce przedszkolnej, - uzyskanie listu referencyjnego,- wsparcie merytoryczne przyjaznej dyrekcji,

- placówka blisko PKP Ząbki

W przypadku pytań - zapraszamy do kontaktu meilowego  (motyle.montessori@gmail.com

lub telefonicznego: tel. 720 825 325

Wydrukuj

Opublikowano: 27-03-2023