Inspektor w Dziale Organizacji i Komunikacji Społecznej

Aktualizacja: 17-04-2023

MPO poszukuje Inspektor w Dziale Organizacji i Komunikacji Społecznej.Praca wykonywana trzy dni w tygodniu w wymiarze 8 godzin.

Podstawowy zakres obowiązków:

  • aktualizacja scenariusza, organizowanie i realizowanie warsztatów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży m.in. w szkołach i przedszkolach

  • redagowanie artykułów na temat warsztatów edukacyjnych oraz ekologii i codziennej działalności Spółki

  • tworzenie komunikatów prasowych dotyczących edukacji ekologicznej

  • współorganizowanie eventów o charakterze ekologicznym

  • praca koncepcyjna nad nowymi kanałami komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej Spółki

Wymagania na stanowisku:

  • wykształcenie m.in. średnie

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z dziećmi i młodzieżą

  • zdolności organizacyjne

  • zamiłowanie do storytellingu tematycznego

  • znajomość podstawowych zasad prawidłowej segregacji odpadów komunalnych

  • umiejętność szybkiego i lekkiego pisania

  • kreatywność i samodzielność w codziennej pracy

Warunki pracy:

Praca wykonywana trzy dni w tygodniu w wymiarze 8 godzin.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie –ponad 90 lat na stołecznym rynku

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Miejsce parkingowe

  • Dofinansowanie do wypoczynku(wczasy pod gruszą)

  • Opiekę medyczną

  • Szkolenia zawodowe

  • Premie zadaniowe

  • Paczki choinkowe dla dzieci

Wydrukuj

Opublikowano: 17-04-2023