Asystent, Młodszy Specjalista, Specjalista, Koordynator Projektu w firmie Euro-Most poszukiwany

Aktualizacja: 12-06-2023

Firma doradcza ze stabilną pozycją na rynku i bardzo dobrą opinią u klientów. Działamy od 2002 r. Obsługuje ponad 700 firm i instytucji w zakresie Funduszy UE, zrealizowanych ponad 1 600 projektów.

Poszukujemy pracowników na stanowiska:

  • Asystent
  • Młodszy Specjalista
  • Specjalista
  • Koordynator Projektu

Dla osób z doświadczeniem możliwa również WSPÓŁPRACA

Mile widziani również studenci kierunków:

· technologie OZE, rachunkowość i finanse, bankowość, ekonomia, matematyka do prac związanych z przygotowywaniem wniosków i biznes planów na dofinansowanie inwestycji z Funduszy UE.

Miejsce pracy: Fundacja Euro-Most Warszawa ul. Wiertnicza 138 lub ul. Krakowskie Przedmieście 79

Zadania:

· udział w procesie przygotowywania aplikacji dla Klienta oraz kontrola jego realizacji,

· budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami,

· budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez wysoką jakość obsługi,

· opracowywanie biznes planów,

· weryfikacja wniosków o płatność.

Oferujemy:

· pakiet opieki medycznej,

· rozwój pod okiem doświadczonych Koordynatorów Zespołów,

· partnerskie relacje oraz pracę w przyjaznym i pozytywnie nastawionym zespole,

· atrakcyjne zarobki oraz premie,

· niezbędne narzędzia pracy,

· najlepszym kandydatom oferujemy karierę na ścieżce menedżerskiej,

· atmosferę zaufania. Aplikacje zgłoszeniowe prosimy wysyłać na adres: biuro@euro-most.eu

Kontakt telefoniczny: 501 712 020

ZAPRASZAMY DO NASZEGO ZESPOŁU !

Przesyłając zgłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Fundację Euro-Most, z siedzibą przy ul. Wiertniczej 138, 02-952 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Wydrukuj

Opublikowano: 12-06-2023