Legimi

 

Legimi to polska wypożyczalnia ebooków z szerokim wyborem literatury pięknej w różnych formatach.

Usługa wypożyczania ebooków jest przeznaczona dla całej społeczności Akademii Pedagogiki Specjalnej - studentów, doktorantów i pracowników. Wypożyczanie ebooków jest możliwe po aktywacji kodu oraz założeniu indywidualnego konta w serwisie Legimi na stronie www.legimi.pl/biblioteka_aps/. Warunkiem otrzymania kodu jest posiadanie aktywnego konta w systemie bibliotecznym (bez zaległości wobec Biblioteki).

Kody wydawane są w Bibliotece APS. Zgłoszenie można również złożyć drogą elektroniczną na adres informatorium@aps.edu.pl (wyłącznie z adresów domeny APS).

Kod jest ważny maksymalnie przez miesiąc od daty aktywacji.

W ramach zamówionego przez Bibliotekę limitu stron do przeczytania każdy czytelnik może wypożyczyć dowolną liczbę książek. Jeśli czytelnik otrzymuje komunikat o przekroczeniu limitu, oznacza to, że wyczerpała się pula stron dla wszystkich czytelników Biblioteki APS.

Każdemu czytelnikowi przysługuje jeden kod w miesiącu.

Książki można czytać jednocześnie na dwóch urządzeniach. Aplikacja Legimi dostępna jest dla systemów: iOS (iPhone, iPad), Android (w tym niektóre czytniki ebooków), Windows Phone, Windows 8 i 10.

Wypożyczonych ebooków nie można czytać na Kindle.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: www.legimi.pl/biblioteka_aps/