Doradcy studentów

Doradcy studentów w roku akademickim 2021/2022 

Link do pliku


EDUKACJA ARTYSTYCZNA W ZAKRESIE SZTUK PLASTYCZNYCH 

studia stacjonarne pierwszego stopnia

  • I rok - dr  hab. Maria Kiesner, prof. APS
  • II rok - mgr Aleksandra Śmietana
  • III rok - mgr Anna Wójcik

studia stacjonarne drugiego stopnia

  • I rok - dr Magdalena Durda-Dymitruk
  • II rok - dr Magdalena Janota-Bzowska

 

INTERDYSCYPLINARNE STUDIA NAD DZIECIŃSTWEM I PRAWAMI DZIECKA 

studia stacjonarne drugiego stopnia

  • tutoring indywidualny

 

LOGOPEDIA

studia pierwszego stopnia

  • dr Izabela Więcek-Poborczyk

 

PEDAGOGIKA

studia pierwszego stopnia

studia stacjonarne

  • I rok - dr Krystyna Helland-Kurzak
  • II rok - dr Magdalena Ostolska
  • III rok - dr Elżbieta Strutyńska

studia niestacjonarne

  • I rok - mgr Katarzyna Kasperkiewicz-Morlewska
  • II rok - mgr Adam Pietruszka
  • III rok - dr Agnieszka Zamarian

studia drugiego stopnia

studia stacjonarne

  • I rok - dr Monika Rebizant; dr Beata Rola (dla specjalności PDP)
  • II rok - dr Anna Róża Makaruk; dr Adamina Korwin-Szymanowska (dla specjalności PDP)

studia niestacjonarne

  • I rok - dr Sylwia Jaronowska; dr Beata Rola (dla specjalności PDP)
  • II rok - dr Monika Czyżewska; dr Adamina Korwin-Szymanowska (dla specjalności PDP) 

PEDAGOGIKA PRZEDSZKOLNA I WCZESNOSZKOLNA 

jednolite studia magisterskie

studia stacjonarne

  • I rok - dr Maria Pielichowska
  • II rok - dr Maja Wenderlich
  • III rok - dr Małgorzata Zambrowska

studia niestacjonarne

  • I rok - dr Maria Pielichowska
  • II rok - dr Maja Wenderlich
  • III rok - dr Małgorzata Zambrowska

 

PEDAGOGIKA SPECJALNA 

jednolite studia magisterskie

studia stacjonarne

  • I rok - dr Joanna Rostkowska
  • II rok - dr Małgorzata Paplińska
  • III rok - dr Urszula Gosk

studia niestacjonarne

  • I rok - dr Kasper Sipowicz
  • II rok - dr Barbara Lejzerowicz-Zajączkowska
  • III rok - dr Hubert Iwanicki

 

studia drugiego stopnia

studia stacjonarne

  • I rok - dr Agnieszka Żabińska
  • II rok - dr Milena Miałkowska-Kozaryna

studia niestacjonarne

  • I rok - mgr Klaudia Majewska
  • II rok -  dr Justyna Gasik

 

PEDAGOGIKA ZDOLNOŚCI i INFORMATYKI

studia pierwszego stopnia

studia stacjonarne

  • I rok - dr Małgorzata Jabłonowska

 

PRACA SOCJALNA 

studia stacjonarne pierwszego stopnia

  • I rok - dr Magdalena Stankowska
  • II rok - dr Anna Chmielewska
  • III rok - dr Mieczysław Sędzicki

 

PSYCHOLOGIA 

jednolite studia magisterskie

  • I, II, III, IV i V rok - dr Sylwia Kluczyńska i dr Karolina Nowak-Stańczyk
  • I, II, III, IV i V rok - dr Justyna Skolimowska i dr Dawid Ścigała

 

SOCJOLOGIA 

studia stacjonarne pierwszego stopnia

  • I rok - dr Jarosław Janowski
  • II rok - dr Katarzyna Łukaszewska
  • III rok - mgr Magda Prokopczuk

studia stacjonarne drugiego stopnia

  • I i II rok - dr Tatiana Kanasz