Dyżury w roku akademickim 2023 - 2024

Dyżury mają miejsce w pokoju 1114 , I piętro budynku A

 

 

Dyżury w roku akademickim 2023  / 2024  

zimowa sesja egzaminacyjna / poprawkowa oraz przerwa międzysemestralna - 29 stycznia - 16 lutego 2024

mgr Elżbieta Grabińska pok. 1113

31.01 (środa) 7-9

07.02 (środa) 7-8 dyżur tylko na TEAMS

14.02 (środa) 7-9

 

mgr Małgorzata Dąbruś p.1114

31.01 (środa) 10-12

09.02 (piątek) 10-11 dyżur tylko na TEAMS

12.02 (poniedziałek) 10-12

 

mgr Alicja Fiałek p.1114

31.01 (środa) 12-14

07.02 (środa) 12-13 dyżur tylko na TEAMS

14.02 (środa) 12-14

 

mgr Olena Galczewska p.1114

29.01 (poniedziałek) 9-11

05.02 (poniedziałek) 9-10 dyżur tylko na TEAMS

14.02 (środa) 9-11

 

mgr Dorota Kożuchowska p.1114

31.01 (środa) 7-9

07.02 (środa) 7-8 dyżur tylko na TEAMS

14.02 (środa) 7-9

 

mgr Agnieszka Rączka p.1114

29.01 (poniedziałek) 11-13

05.02 (poniedziałek) 12-13 dyżur tylko na TEAMS

14.02 (środa) 9-11

 

mgr Dorota Trefoń Bykowska p.1114

29.01 (poniedziałek) 10-12

05.02 (poniedziałek) 10-11 dyżur tylko na TEAMS

12.02 (poniedziałek) 10-12

 

mgr Anna Treger p.1114

02.01 (piątek) 13-15

09.02 (piątek) 15-16 dyżur tylko na TEAMS

16.02 (piątek) 15-17

 

 

mgr Beata Wiśniewska p.1114

02.02 (piątek) 10.30-12.30

09.02 (piątek) 10.30-11.30 dyżur tylko na TEAMS

12.02 (poniedziałek) 10.30-12.30

 

mgr Monika Wójcik pok.1114

02.02 (piątek) 11-13

07.02 (środa) 12-13 dyżur tylko na TEAMS

14.02 (środa) 7-9

 

 

mgr Małgorzata Wyszyńska p.1114

31.01 (środa) 11-13

05.02 (poniedziałek) 10-11

12.02 (poniedziałek) 10-12 z przyczyn zdrowotnych dyżur tylko na TEAMS

 

Dyżury w semestrze letnim 2023 / 2024

mgr Elżbieta Grabińska   Kierownik Studium  pokój 1113         

poniedziałek    7.00 - 8.00 

środa              7.00 - 8.00 

 

 

mgr Małgorzata Dąbruś          

poniedziałek  13.30 - 14.20

środa            13.20 - 14.20

 

mgr Alicja Fiałek                                

czwartek 7.00 - 8.00

piątek  7.00 - 8.00

 

mgr Olena Galczewska                     

poniedziałek 7.00 - 8.00

środa 7.00 - 8.00

 

mgr Dorota Kożuchowska                

poniedziałek    7.00 - 8.00 

środa              7.00 - 8.00 

 

mgr Agnieszka Rączka                       

poniedziałek    7.00 - 8.00 

środa              7.00 - 8.00 

 

mgr Dorota Trefoń - Bykowska         

czwartek  7:00 - 8.00

piątek  7:00 - 8:00

 

mgr Anna Treger                               

czwartek  13.15 - 14.15

piątek. 13.15 - 14.15

 

 

mgr Beata Wiśniewska                     

poniedziałek 13.15 - 14.15

piątek           13.15 - 14.15

 

mgr Monika Wójcik 
środa   7.00 - 8.00
czwartek 7.00 - 8.00 

 

mgr Małgorzata Wyszyńska             

środa   13.10 - 14.10

piątek 13.10 - 14.10