Jak studencki pomysł przekuć w globalny ruch zmian? (spotkanie z Wendy Kopp)

Aktualizacja: 22-03-2023

zaproszenie do spotkania online

24 marca (piątek), dzięki współpracy naszego Instytutu Wspomagania Rozwoju Człowieka i Edukacji z Fundacją Teach for Poland zapraszamy do udziału online w z spotkaniu z Wendy Kopp, zwyciężczynią 2021 WISE Prize for Education, dyrektorem generalnym i współzałożycielką Teach For All, globalnej sieci, składającej się z sześćdziesięciu jeden organizacji partnerskich na sześciu kontynentach. Spotkanie poprowadzi Katarzyna Nabrdalik, CEO Teach for Poland. W czasie spotkania podjęte zostaną m.in. tematy: Jak zmobilizować energię, aby przeciwdziałać nierównościom w edukacji? Jak zapewnić najbardziej zmarginalizowanym dzieciom szansę na realizację ich prawdziwego potencjału? Po co i jak zostać eduliderem? Dlaczego każda szkoła potrzebuje eduliderów?
W programie spotkania:
🔸 speech Wendy Kopp (30 min.)
🔸 panel dyskusyjny z udziałem Wendy oraz (45 min.):
▪ Katarzyny Nabrdalik (Fundacja Teach for Poland),
▪ dr Łukasza Tanasia (Wydział Psychologii w Warszawie, Katedra Psychologii Poznawczej, Rozwoju i Edukacji, Akademickie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych (AKCES))
▪ dr Justyny Sarnowskiej-Wilczyńskiej (Instytut Nauk Społecznych, Młodzi w Centrum Lab, prodziekan ds. dydaktycznych Wydziału Nauk Społecznych i kierownik Katedry Studiów Społecznych Uniwersytetu SWPS w Warszawie
🔸 sesja Q&A (15 min.)
Zapraszamy.
link do spotkania: tutaj

Udostępnij:

Wydrukuj

Opublikowano: 22-03-2023