Jak uzyskać dwa europejskie certyfikaty: EFPA EuroPsy i EAAD iFightDepression

Aktualizacja: 12-04-2023

Dr Piotr Toczyski podczas 90-minutowego spotkania 22 września br. udzieli konkretnych wskazówek i odpowie na pytania wszystkich osób zainteresowanym rozwojem zawodowym.

W Europie rozwija się system certyfikacji dla specjalistów skupionych na walce z depresją. Psychologowie i psycholożki mogą uzyskać Europejski Certyfikat Psychologa EFPA EuroPsy. Inni specjaliści i specjalistki zdrowia psychicznego (lekarze, psychoterapeuci) mogą sięgnąć po Certyfikat EAAD iFightDepression.

Oba certyfikaty EFPA EuroPsy i EAAD iFightDepression łączy międzynarodowa rozpoznawalność na poziomie Unii Europejskiej. Oba certyfikaty mają znaczenie dla rozwoju ścieżki zawodowej i budowania zaufania odbiorców usług, a w dobie europeizacji oraz mobilności specjalistów i specjalistek mogą być znaczącym atutem na krajowym i międzynarodowym rynku pracy oraz rynku usług zdrowia psychicznego.

Webinar będzie szczególnie intersujący dla:
  • psychologów i psycholożek - zarówno szkolnych, organizacji pracy, jak i klinicznych i zdrowia - rozpoczynających drogę zawodową;
  • psychoterapeutów i psychoterapeutek;
  • lekarzy i lekarek rodzinnych;
  • socjologów i socjolożek oraz pedagogów i pedagożek planujących pracę psychoterapeutyczną w ramach wytycznych Narodowego funduszu Zdrowia.
Cena
  • promocyjna do 15.08.22 - 39 zł
  • od 16.08.22 - 49 zł
Wybierz termin
Dr Piotr Toczyski - superwizor w systemie europejskiego certyfikatu EFPA EuroPsy z ramienia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz krajowy konsultant metody EAAD-Best.eu i iFightDepression.eu w Polsce. Dr Toczyski prowadzi równolegle badania internetoznawcze na ogólnopolskich losowych próbach w ramach World Internet Project i pracuje w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej jako kierownik Zakładu Socjologii Mediów i Komunikacji Społecznej.

logotypy organizatorów

Udostępnij:

Wydrukuj

Opublikowano: 08-08-2022