Wydarzenie organizowane jest przez Katedrę Dydaktyki i Pedagogiki Medialnej Instytutu Pedagogiki APS we współpracy z Instytutem Pedagogiki Uniwersytetu Rzeszowskiego.
W jaki sposób skutecznie stawiać czoła kryzysom, ale też jak stworzyć nowe szanse i efektywnie wykorzystać te, które niosą ze sobą dynamicznie zachodzące zmiany? Jak mądrze reformować szkołę i uczelnię, uwzględniając w programach i formach kształcenia wyzwania wynikające z nowych realiów, w tym z problemu aktywności człowieka w cyberprzestrzeni? W jaki sposób przeciwdziałać ograniczającemu wpływowi praktyk monopolistycznych na obieg informacji naukowej? Jak rozwijać potencjał nowych technologii, nie ignorując związanych z nimi zagrożeń i nie gubiąc z pola widzenia najważniejszego – człowieka?
Wszystkich, którzy pragną poszukiwać wraz z nami odpowiedzi na te pytania, gorąco zachęcamy do udziału w tegorocznej konferencji.
Informacje organizacyjne:
- Data: 24 maja 2024 r.
- Miejsce: Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej, ul. Szczęśliwicka 40, Warszawa
- Rejestracja: udział w wydarzeniu należy zgłosić do 21 kwietnia 2024 r. poprzez formularz. Kliknij, aby się zarejestrować >>
- Opłata konferencyjna: 350 zł - cena zawiera: udział w konferencji, dyplom uczestnictwa, materiały promocyjne, druk artykułu (po uzyskaniu pozytywnej recenzji), przerwy kawowe, obiad oraz udział w uroczystym poczęstunku kończącym konferencję.
Opłatę konferencyjną należy wnosić na rachunek Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej:
61 2490 0005 0000 4530 3456 2606 z dopiskiem: Cyberprzestrzeń i światy wirtualne – opłata konferencyjna.
Wszelkie pytania prosimy kierować pod adres mailowy: cyberprzestrzen@aps.edu.pl
Kliknij, aby zapoznać się ze szczegółami >>
Kliknij, aby otworzyć zaproszenie do udziału w konferencji >>