Czy jesteś gotowy zmienić swoje życie? Zaczynamy!

Aktualizacja: 30-10-2023

Chcesz dowiedzieć się, co zrobić dla naszej planety? Jak zmniejszyć swój wpływ na środowisko poprzez drobne zmiany w swoich nawykach?

CZY JESTEŚ GOTOWY ZMIENIĆ SWOJE ŻYCIE? ZACZYNAMY!

Jak wpływać na klimat i życie przyszłych pokoleń poprzez swoje codzienne decyzje? Teraz możesz to zrobić! Program Attune jest już dostępny dla całej społeczności Akademii Marii Grzegorzewskiej!  

ATTUNE DLA WSZYSTKICH! 

Ostatni miesiąc był bardzo ekscytujący dla zespołu ATTUNE. Pojawialiśmy się w różnych miejscach, aby zachęcić całą społeczność uniwersytecką do włączenia się w działania na rzecz klimatu. Powitaliśmy nowych studentów wybierających specjalności z akcją Make your life greener! 29 września 2023 roku każdy mógł opuścić uczelnię z nowym zielonym przyjacielem. 5 października w iście piernikowym nastroju przywitaliśmy wszystkich studentów wyjeżdżających na obóz integracyjny, wierząc, że pyszne ciasteczka osłodzą im podróż i przekonają do włączenia się do programu. Spotkaliśmy się również z naszymi Erasmusowymi studentami i władzami uczelni, aby zachęcić wszystkich do działania w ramach projektu Attune.  

ZAJRZYJ DO NAS!

Nasza uczelnia dołączyła do projektu ATTUNE, aby mieć realny wpływ na zmiany klimatyczne i zachęcić wszystkich członków społeczności akademickiej do działania. 

Jak przekonuje Profesor Anna Odrowąż-Coates, Prorektor ds. Rozwoju, Pełnomocnik Rektora ds. Współpracy z Zagranicą: Działania na rzecz środowiska są ważne nie tylko tu i teraz, ale także dla przyszłości naszej planety i dobrostanu naszych dzieci, wnuków i przyszłych pokoleń. Zachęcam do udziału w projekcie ATTUNE, ponieważ nawet najmniejsze indywidualne działanie pomnożone przez społeczność, którą tworzymy, wzmacnia efekt naszego działania. A więc... bądźmy w zgodzie z naturą.

Zarejestruj się już dziś!

https://reactivate.programagap.es/pl/campaigns/activate-the-maria-grzegorzewska-for-climate-change/

Zespół projektowy ATTUNE

http://www.aps.edu.pl/uczelnia/zrownowazony-rozwoj/dolacz-do-attune/

Udostępnij:

Wydrukuj

Opublikowano: 30-10-2023