Wykład otwarty dr Doroty Jasielskiej

Aktualizacja: 12-09-2022

W imieniu Szkoły Doktorskiej APS zapraszamy 28 stycznia br. na wykład otwarty, który wygłosi dr Dorota Jasielska

Dr Dorota Jasielska - doświadczona trenerka w zakresie umiejętności interpersonalnych, budowania dobrostanu oraz odkrywania potencjału zawodowego rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Szkoła Doktorska Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej od początku funkcjonowania realizuje koncepcję otwartej nauki. Tym razem nasze zaproszenie przyjęła dr Dorota Jasielska z Uniwersytetu Warszawskiego. Wydarzenie jest realizowane w ramach cyklu "Współczesne trendy w naukach społecznych".

Doktor nauk społecznych w dziedzinie psychologii (UW), rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Współpracuje z różnymi organizacjami jako konsultantka w zakresie diagnozy, budowania i rozwoju kompetencji oraz odkrywania mocnych stron Aktywna popularyzatorka wiedzy z zakresu psychologii pozytywnej. Za skuteczne łączenie teorii z praktyką w pracy została uhonorowana stypendium Samorządu Województwa Mazowieckiego „Potencjał naukowy wsparciem dla gospodarki Mazowsza”. Autorka artykułów naukowych i popularno-naukowych oraz książki „Co sprawia, że jesteśmy szczęśliwi? Udane życie z perspektywy psychologicznej”. Ekspertka w mediach (m.in. wywiady i wypowiedzi dla Twój Styl, Wysokie Obcasy Extra, Focus, TVN 24, Radio RDC, Radio Kampus, Radio Wawa, Trójka).

Plan spotkania:

  • część I (wykład), godz. 10:00-11:15. Po wykładzie przewidziany jest czas na zadawanie pytań oraz dzielenie się refleksjami: 11:15-11:30
  • część II (zamknięta), godz. 11:45-12:15. Warsztat dla doktorantów Szkoły Doktorskiej APS

Chcąc wziąć udział w wydarzeniu, należy dołączyć do zespołu na Ms Teams WYKŁADY OTWARTE - SZKOŁA DOKTORSKA APS, link do wydarzenia >>

lub skorzystać z linku do spotkania >>

Link do wykładu: Droga do szczęścia. Społeczne i emocjonalne uwarunkowania dobrostanu psychicznego

Kontakt

Udostępnij:

Wydrukuj

Opublikowano: 12-09-2022