Zapraszamy na Oratorium Akademickie “Człowiek”

Aktualizacja: 07-03-2024

Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej zaprasza na Oratorium Akademickie “Człowiek”. Wydarzenie odbędzie się 26 marca o godz. 18:00 w Terminalu Kultury Gocław.

Informacje organizacyjne:

  • Data: 26 marca 2024 r.
  • Miejsce: Terminal Kultury Gocław
  • Godzina rozpoczęcia: 18.00
  • Temat: "Człowiek" - muzyczno-poetyczne spojrzenie na problemy i rozterki współczesnego człowieka

Oratorium Akademickie – "Człowiek" – Ponad godzinny Spektakl multimedialny na trzygłosowy chór mieszany, solistów oraz orkiestrę. Napisany na 100 - Lecie powstania najstarszej polskiej uczelni pedagogicznej – Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej. Utwór składa się z 16 części opowiadających o różnych aspektach życia człowieka takich jak: strach, miłość, samotność a przede wszystkim nadzieja. Utwór napisany został przez pracowników naszej Uczelni. Kompozytorem muzyki jest Adam Pietruszka, a autorem tekstów dr Magdalena Ostolska. Do każdej części przygotowana jest multimedialna prezentacja, wyświetlana podczas wykonywania muzyki. W koncercie występują soliści, Chór Akademicki APS –„APSurd” oraz Orkiestra w skład której wchodzi Akademicki Zespół muzyczny APS – „RZWIR” oraz zaproszeni muzycy. Wykonawcy wystąpią pod dyrekcją kompozytora.

Dołącz do nas na wyjątkowym wydarzeniu, które zanurzy Cię w głębiach ludzkiego ducha i intelektu. Bądź częścią tej niezapomnianej nocy pełnej inspiracji, odkryć i wzruszeń.

Zapraszamy wszystkich, którzy pragną zgłębić tajemnice człowieka i jego niezwykłego umysłu. Czekamy na Ciebie!

Bilety w cenie 25 zł do nabycia na stronie internetowej biletyna.pl oraz w kasie i biletomacie Terminalu Kultury Gocław.

Udostępnij:

Wydrukuj

Opublikowano: 07-03-2024