Wsparcie psychologiczne dla Studentek, Studentów z Ukrainy

Aktualizacja: 06-07-2022

Akademicka Poradnia Psychologiczna APS udziela bezpłatnego wsparcia psychologicznego dla Studentek, Studentów i Pracowników APS z Ukrainy. Możliwa jest konsultacja także w języku ukraińskim i rosyjskim.

Zapisy przez e-mail: lzablocka@aps.edu.pl i mlukaszewska@aps.edu.pl

Droga Społeczności Akademicka: Studentki, Studenci, Koleżanki, Koledzy,

Jesteśmy świadkami niewyobrażalnej i niemającej żadnego usprawiedliwienia agresji Federacji Rosyjskiej na Ukrainę i Ukraińców. Dotyczy to naszych sąsiadów, współpracowników, przyjaciół, rodzin. Wiadomości o kolejnym bombardowaniu i ciężkich walkach mogą budzić lęk, niszczyć poczucie bezpieczeństwa.
Jako Społeczność Akademicka:

  • Bądźmy razem i bądźmy uważni na siebie. Pytanie „Jak się masz?” „Jak sobie radzisz?” jest teraz szczególnie ważne!
  • Bądźmy czujni na rzetelność informacji, które czytamy! W sieci dostępnych jest i upowszechnianych coraz więcej nieprawdziwych informacji.
  • Zachowajmy spokój i pomagajmy, każdy tak, jak potrafi.

Specjaliści Akademickiej Poradni Psychologicznej przy APS, Pracownicy Instytutu Psychologii APS, nasi Absolwenci pełnią bezpłatne dyżury online i stacjonarnie. Możliwa jest konsultacja w języku polskim, ukraińskim i rosyjskim. Zapisy lzablocka@aps.edu.pl

Zespół APP i Pracownicy Instytutu Psychologii

 

APP działa w czasie zagrożenia epidemicznego przez internet i dostępna jest dla wszystkich osób pracujących oraz studiujących w Akademii (niezależnie od kierunku i trybu studiowania). W ramach Poradni uzyskamy indywidualną bezpłatną pomoc psychologiczną.

Poradnia zapewnia nam 100% dyskrecji. Dla Zespołu Poradni ważne jest jednak, abyśmy czuli się komfortowo i dlatego, jeśli np. studiujemy psychologię lub pracujemy w Akademii i potrzebujemy pomocy psychologicznej spoza naszej Uczelni, Zespół Poradni może nam wskazać właściwe miejsca wsparcia.

Więcej informacji na temat działania Akademickiej Poradni Psychologicznej i jej Zespołu uzyskamy na stronie Poradni.

Udostępnij:

Wydrukuj

Opublikowano: 25-02-2022