Wanda Traczyk-Stawska uświetni inaugurację Salonu Pedeutologicznego

Aktualizacja: 17-10-2022

W Dniu Nauczyciela zapraszamy nauczycieli, studentów, rodziców oraz wszystkich zainteresowanych do uczestniczenia w spotkaniu, podczas którego Wanda Traczyk-Stawska opowie o wielkiej miłości do dzieci oraz blaskach i cieniach zawodu nauczyciela.

Serdecznie zapraszamy na Inaugurację Salonu Pedeutologicznego prowadzonego przez dra hab. Jarosława Michalskiego, prof. APS i dr Beatę Szurowską w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej.

W pierwszym wspólnym spotkaniu o zawodzie nauczyciela - blaskach, cieniach i wielkiej miłości do dzieci opowiadać będzie Pani Wanda Traczyk-Stawska, bohaterka Powstania Warszawskiego i wieloletnia nauczycielka szkoły specjalnej.

Z okazji Dnia Nauczyciela, w trudnym dla oświaty okresie, serdecznie zapraszamy nauczycieli, studentów, rodziców oraz wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Ramowy program:       

  • Transmisja wywiadu z Panią Wandą Traczyk-Stawską przeprowadzonego przez Jarosława Michalskiego i Beatę Szurowską;
  • Rozmowy z Wandą Traczyk-Stawską oraz pracownikami Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej na temat zawodu nauczyciela oraz wyzwaniach, szansach i zagrożeniach dla oświaty;
  • Zakończenie spotkania.

Informacje organizacyjne:

  • Data i godzina: 14.10.2022, godz.15.00
  • Miejsce: Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej, ul. Szczęśliwicka 40, Aula A.

 

Serdecznie zapraszamy

 

Pobierz, klikając na grafikę [PDF 638 KB]

Dzień Nauczyciela z Panią Wandą Traczyk-Stawską - plakat

Udostępnij:

Wydrukuj

Opublikowano: 28-09-2022