Sukces Pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej

Aktualizacja: 15-05-2023

13.03 odbyła się Gala Finałowa Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacji Kierunków Studiów. Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z laurami „Studia z Przyszłością” i „Laurem Pracodawców”.

W trakcie Gali ogłoszone zostały wyniki 8. edycji Konkursu, którego celem jest identyfikowanie i wyróżnianie wybranych programów i kierunków studiów prowadzonych w polskich uczelniach, cechujących się innowacyjnością, dostosowaniem do potrzeb rynku pracy oraz nowoczesnością przyjętych rozwiązań dydaktycznych.

Certyfikaty Akredytacyjne „Studia z Przyszłością” odebrali w trakcie Gali menedżerowie kierunków i specjalności prowadzonych przez uczelnie publiczne i niepubliczne z całej Polski. W uroczystości wzięli udział Rektorzy i Dziekani szkół wyższych, przedstawiciele instytucji naukowych i administracji publicznej, parlamentarzyści, dziennikarze oraz działacze społeczni, zaangażowani w sprawy nauki i edukacji. [źródło >>]

Laureatem 8. edycji konkursu jest kierunek pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna prowadzony w APS przez Instytut Wspomagania Rozwoju Człowieka i Edukacji. W imieniu kierunku laur odebrały Dyrektor i Zastępca Dyrektora IWRCE, prof. Agnieszka Olechowska i dr Anna Mikler-Chwastek.

Kierunek otrzymał również „Laur Pracodawców” za wzorcową współpracę z interesariuszami zewnętrznymi.

Niezmiernie cieszymy się, że nasz wkład w stworzenie nowoczesnych studiów został doceniony na krajowym forum.

Ogólnopolski Konkurs i Program Akredytacji Kierunków Studiów „Studia z Przyszłością” współorganizowany jest przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.

Udostępnij:

Wydrukuj

Opublikowano: 15-05-2023