Salonik Językowy z prof. Tetianą Burlaienko

Aktualizacja: 06-11-2023

Serdecznie zapraszamy do udziału w wykładzie otwartym na temat różnic kulturowych i Ukraińskiej Cerkwi Prawosławnej, który odbędzie się w środę 08.11.2023 w godz. 11.45-13.00 w sali 3213.

Na to spotkanie serdecznie zaproszeni są zarówno studenci jak i pracownicy Akademii.

Prof. Burlaienko jest kierownikiem i profesorem Katedry Ekonomii, Przedsiębiorczości i Zarządzania na Uniwersytecie Zarządzania Oświatą Narodowej Akademii Nauk Pedagogicznych Ukrainy.

Jest ekspertem projektu Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego: „Biblioteka dla każdego. Równi, inni, ważni” oraz ekspertem ds. licencjonowania programów edukacyjnych Narodowej Agencji Zapewniania Jakości w Szkolnictwie Wyższym. Profesor jest także członkiem tematycznej (sektorowej) komisji eksperckiej ds. ekonomii, przedsiębiorczości i kompetencji finansowych Ministerstwa Edukacji i Nauki Ukrainy.

Jest autorką materiałów: „7 kroków przeciwko znęcaniu się w środowisku edukacyjnym” „Startup: od pomysłu do własnego biznesu”, „Patostreaming kontra kariera”, „Aplikacje mobilne i blended learning: zalety i wady”, „25 cech współczesnego nauczyciela”, „Szkoła bez nienawiści”.

Udostępnij:

Wydrukuj

Opublikowano: 06-11-2023