Konferencja "Pokonać bezdomność 2023"

Aktualizacja: 15-11-2023

Zapraszamy do udziału w jubileuszowej konferencji oraz gali 10-lecia Ogólnopolskiej Federacji na rzecz Rozwiązywania Problemu Bezdomności, które odbędą się w Warszawie, w dniach 27-28.11.2023 r.

Konferencja pod tytułem „Pokonać bezdomność 2023" odbędzie się w Warszawie, 27-28 listopada 2023 r.
Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej, ul. Szczęśliwicka 40 (wejście od ul. Kopińskiej). 

Gala 10-lecia Ogólnopolskiej Federacji na rzecz Rozwiązywania Problemu Bezdomności odbędzie się 27 listopada 2023 r. (Aula Zespołu Szkół im. inż. S. Wysockiego, Warszawa-Ochota, ul. Szczęśliwicka 56).

Zaproszeni prelegenci - praktycy, teoretycy i badacze - będą rozmawiać między innymi o zapobieganiu bezdomności i o wybranych formach wspierania osób doświadczających jej. Tematem obrad będzie także kwestia deinstytucjonalizacji usług świadczonych osobom w kryzysie bezdomności.

Wydarzenie organizowane jest przez Ogólnopolską Federację na rzecz Rozwiązywania Problemu Bezdomności, przy udziale Zakładu Profilaktyki Społecznej i Pracy Socjalnej z Instytutu Pedagogiki APS i pod patronatem honorowym Minister Rodziny i Polityki Społecznej. Konferencja współfinansowana jest ze środków Ministra Rodziny i Polityki Społecznej w ramach programu „Pokonać bezdomność. Program pomocy osobom bezdomnym”.

Program konferencji >>

Organizatorzy:

Ogólnopolska Federacja na rzecz Rozwiązywania Problemu Bezdomności,
Zakład Profilaktyki Społecznej i Pracy Socjalnej z Instytutu Pedagogiki APS

Kontakt do organizatorów:

Ewa Grudziewska, Marta Mikołajczyk, Jolanta Zozula

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Udostępnij:

Wydrukuj

Opublikowano: 15-11-2023