Głosowanie PRO JUVENES

Aktualizacja: 13-11-2023

Z radością informujemy, że dwie inicjatywy Akademii zostały nominowane do prestiżowej nagrody Pro Juvenes. Zapraszamy do głosowania na OSPAR oraz Oratorium Akademickie "Człowiek".

Głosowanie trwa tylko do 12 listopada.

Kliknij, aby zagłosować >>

Udział w głosowaniu mogą wziąć wszyscy. 

Nagroda organizowana jest przez Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej.

Inicjatywy Akademii zostały nominowane w dwóch kategoriach:

  • Studia bez Barier - Ogólnopolska Scena Prezentacji Artystycznych Realizacji (OSPAR). Nasza inicjatywa OSPAR istnieje nieprzerwanie od ponad 25 lat. Jej celem jest budowanie potencjału dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych z niepełnosprawnościami poprzez sceniczne kreacje artystyczne. Nagradzamy kreatywną pracę pedagogiczną i inspirujemy do tworzenia wyjątkowych projektów artystycznych.

  • Kultura Studencka - Oratorium Akademickie "Człowiek". Nasze oratorium "Człowiek" to muzyczno-poetyczne spojrzenie na problemy i rozterki współczesnego człowieka. To autorski, ponad godzinny spektakl napisany przez pracowników Akademii Pedagogiki Specjalnej, a zrealizowany w warstwie wokalnej i instrumentalnej przez naszych utalentowanych studentów. To również projekt, który integruje studentów różnych warszawskich uczelni, jak SGGW i UMFC.

Udostępnij:

Wydrukuj

Opublikowano: 02-11-2023